W niedzielę 15 października 2017r. zagraliśmy w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie koncert z okazji Dni Papieskich. Uczestniczyliśmy też w Mszy św. o 10:00 i daliśmy muzyczną oprawę razem z Chórem Parafialnym Orkiestrę poprowadził Zbigniew Miętus. Zaśpiewali Monika Kalbarczyk i Tadeusz Talarek. Wiele Miłych słów powiedział o naszej orkiestrze ks.Dziekan Ryszard Andruszczak. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie. Dziękujemy też wszystkim którzy przyszli nas posłuchać. Dla tych którzy nie mogli zamieszczam nagranie z koncertu.

Tradycyjnie w październiku czcimy osobę naszego papieża Jana Pawła II koncertem. Zagraliśmy utwory które lubił i te które chcieliśmy zagrać dla niego. Zapraszam do obejrzenia zapisu tego wydarzenia. 

Koncert dla naszego papieża Jana Pawła II wykonany przez Orkiestrę OSP Garwolin w sali Garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury 11 Października 2015 o 16:00 Dyryguje Zbigniew Miętus. Śpiewa i koncert prowadzi Tadeusz Talarek.

Dzięki uprzejmości Krzysztofa Kota z portalu e-Garwolin możemy obejrzeć zdjęcia z Koncertu Papieskiego z 26 pażdziernika 2014r. Zapraszam do obejrzenia koncertu

20_października w sali kinowej Garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury odbył się koncert orkiestry poświęcony pamięci papieża Jana Pawła II. Zagraliśmy utwory religijne i patriotyczne które kojarzą nam się z osobą i czasami Naszego Papieża.