Niezbyt często gościmy w nowej garwolińskiej parafii. Kolędowanie to dobry powód aby ją odwiedzić. Zagraliśmy oprawę Mszy św. oraz koncert kolędowy który można posłuchać. Zapraszam

W Niedzielę 5 stycznia kolędowaliśmy w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Na Mszy św na której daliśmy oprawę obecni byli członkowie AK którzy w tym dniu mieli spotkanie opłatkowe. Odprawiał ks. Szarek który jest ich kapelanem. Po Mszy zagraliśmy koncert kolędowy śpiewał jak zwykle Tadeusz Talarek dyrygował Zbigniew Miętus. 

W skromniejszej niż do tej pory formie odbyło się kolędowanie z naszą orkiestrą podczas świąt Bożego Narodzenia 2020. Obostrzenia koronowirusowe sprawiły że orkiestra nie wystąpiła w pełnym składzie. W pierwszy dzień zagraliśmy na Mszy w Kolegiacie Garwolińskiej o godzinie 12:00. W drugi dzień świąt zagraliśmy w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej na Mszy o godz. 11:30. Moja relacja fotograficzna i zapis dźwiękowy pochodzi z pierwszego dnia z Kolegiaty. Śpiewał Tadeusz Talarek dyrygował Zbigniew Miętus.  

Ostatnio zaniedbywaliśmy naszą nową garwolińską parafię. Ostatni występ tam miał miejsce już parę lat temu. Czas Bożego Narodzenia to dobry czas na odwiedzanie z kolędą, więc zawitaliśmy z naszą muzyką do Sulbin. Dano nam najlepszy czas bo Mszę o 11:00. Przyjęcie też było gorące. Dziękujemy!

6_stycznia 2013 w święto Trzech Króli po Mszy św. o 17:00 wystąpiliśmy z koncertem świątecznym w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia daliśmy oprawę Mszy świętej w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszam do posłuchania dźwiękowego zapisu tego wydarzenia. 

22 stycznia pojechaliśmy do Górek aby tam w parafii naszej solistki Moniki zagrać kolędy. Przy okazji odkryliśmy wspaniałą akustykę tego miejsca. Szkoda że niedługo pewnie już po rozbudowie kościoła tak dobrze nie będzie. Zapraszam do posłuchania jak tam zabrzmiała nasza orkiestra.

W niedzielę 8 stycznia zagraliśmy w garwolińskiej kolegiacie na Mszy Świętej o godz. 10:00. Potem był krótki koncert. zapraszam do posłuchania

W święto Trzech Króli uczestniczyliśmy we Mszy świętej po której rozpoczął się pochód przez nasze miasto z kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej do Kolegiaty

6_stycznia w święto Trzech Króli wystąpiliśmy w parafii Matki Boskiej Częstochoskiej z koncertem kolędowym. Jako soliści towarzyszyli nam Jola Baranowska i Tadeusz Talarek.

Obrazy i wideo z tego wydarzenia można zobaczyć klikając w "czytaj więcej"

11_stycznia kolędowaliśmy w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Śpiewali Jola Baranowska i Tadeusz Talarek. Dyrygował Zbigniew Miętus. Ppodziękowaniai kilka ciepłych słów na koniec powiedział ks. proboszcz Ryszard Andruszczak. Koncert można zobaczyć i posłuchać na naszej stronie lub na Youtubie. (kliknij)