Koncertem kolędowym i Mszą świętą w parafii Jana Pawła II w Sulbinach z naszą oprawą muzyczną zakończyliśmy kolędowanie. Dziękujemy i zapraszamy do słuchania nagrania. 

W noworoczny wieczór nasza orkiestra wystąpiła pierwszy raz w 2023 roku. Zagraliśmy kolędy oraz oprawę Mszy świętej o godz. 18:00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Tym razem jedynym śpiewającym był Tadeusz Talarek. Dyrygował Zbigniew Miętus. Zapraszam do posłuchania!

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zagraliśmy w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie na Mszy św. o godz. 11:30 a po niej koncert z kolędami które zaśpiewali z nami Małgosia Bajek i Tadeusz Talarek. Dyrygował Zbigniew Miętus. Zapraszam do przeżycia tego jeszcze raz. 

W niedzielę 2 stycznia 2022r. zagraliśmy o godzinie 12:00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Najpierw była Msza a po niej daliśmy krótki koncert kolędowy.  Jak w tym świątecznym orkiestrę poprowadził kapelmistrz Zbigniew Mietus a zaśpiewali Małgorzata Bajek i Tadeusz Talarek. Był to nasz pierwszy występ w 2022 roku. Drugi jako koncert kolęd i wydaje się że jakość wykonania i chyba jakość nagrania audio są lepsze.  Zapraszam do słuchania 

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2021r zagraliśmy oprawę Mszy św. o godz.11:30 i koncert kolęd w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Wokalnie towarzyszyli nam Małgorzata Bajek i Tadeusz Talarek. Dyrygował Zbigniew Miętus. 

5 grudnia 2021 na Hali CSiiK w Garwolinie (ul Żwirki i Wigury)  odbył się koncertu orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie pod dyrekcją Zbigniewa Miętusa na finale II Festiwalu Rękodzieła i Tradycji.Myśl przewodnia  to "Otuleni Magią Świąt"  i w tym duchu został dobrany nasz repertuar  czyli były to utwory z którymi kojarzy nam się ten świąteczny czas. Zapraszamy do obejrzenia tego koncertu. Dziękuję za nagranie panu Stanisławowi Leszkowi.

Ostatnio zaniedbywaliśmy naszą nową garwolińską parafię. Ostatni występ tam miał miejsce już parę lat temu. Czas Bożego Narodzenia to dobry czas na odwiedzanie z kolędą, więc zawitaliśmy z naszą muzyką do Sulbin. Dano nam najlepszy czas bo Mszę o 11:00. Przyjęcie też było gorące. Dziękujemy!

6_stycznia 2013 w święto Trzech Króli po Mszy św. o 17:00 wystąpiliśmy z koncertem świątecznym w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia daliśmy oprawę Mszy świętej w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszam do posłuchania dźwiękowego zapisu tego wydarzenia. 

22 stycznia pojechaliśmy do Górek aby tam w parafii naszej solistki Moniki zagrać kolędy. Przy okazji odkryliśmy wspaniałą akustykę tego miejsca. Szkoda że niedługo pewnie już po rozbudowie kościoła tak dobrze nie będzie. Zapraszam do posłuchania jak tam zabrzmiała nasza orkiestra.

W niedzielę 8 stycznia zagraliśmy w garwolińskiej kolegiacie na Mszy Świętej o godz. 10:00. Potem był krótki koncert. zapraszam do posłuchania

W święto Trzech Króli uczestniczyliśmy we Mszy świętej po której rozpoczął się pochód przez nasze miasto z kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej do Kolegiaty

6_stycznia w święto Trzech Króli wystąpiliśmy w parafii Matki Boskiej Częstochoskiej z koncertem kolędowym. Jako soliści towarzyszyli nam Jola Baranowska i Tadeusz Talarek.

Obrazy i wideo z tego wydarzenia można zobaczyć klikając w "czytaj więcej"

11_stycznia kolędowaliśmy w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Śpiewali Jola Baranowska i Tadeusz Talarek. Dyrygował Zbigniew Miętus. Ppodziękowaniai kilka ciepłych słów na koniec powiedział ks. proboszcz Ryszard Andruszczak. Koncert można zobaczyć i posłuchać na naszej stronie lub na Youtubie. (kliknij)