Zapraszamy na nasz koncert z okazji Dni Garwolina. Koncert odbył się 19 czerwca 2022 na parkingu przed pływalnią Garwolanka. Śpiewali dla nas Małgorzata Bajek i Tadeusz Talarek a wszystkim dyrygował Zbigniew Miętus. Nagranie Michał Garwoliński. 

W niedzielę 6 marca 2022r zagraliśmy koncert z okazji Dnia Kobiet. Był też akcent przypomnienia wojny w Ukrainie. Wszystkim kobietom życzymy wszystkiego najlepszego a Ukrainie pokoju i wolności. 

W tym roku udało nam się w końcu zagrać koncert z okazji Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Przygotowaliśmy 12 utworów o różnym charakterze. Myślę że każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Szkoda że tak niewiele osób słuchało nas na żywo ale żar z nieba odstraszył chyba ludzi do stania na patelni parkingu przy Garwolance.   Orkiestrę poprowadził i większość utworów opracował jej kapelmistrz Zbigniew Miętus. Śpiewali Małgorzata Bajek i Tadeusz Talarek.  Życzę miłego słuchania.  

Zgodnie z tradycją nasza orkiestra z okazji Dni Garwolina występuje z godzinnym koncertem na scenie amfiteatru na Zarzeczu. Repertuar różnorodny. Każdy chyba coś dla siebie znajdzie. Przygotowanie kosztowało dużo pracy naszej i znacznie więcej ze strony kapelmistrza Zbigniewa Miętusa, który opracował większość z prezentowanych utworów i poprowadził orkiestrę. Wokalnie wspierał nas Tadeusz Talarek

W_dniach 14-15 czerwca 2014 odbyły się Dni Garwolina. Orkiestra uczestniczyła w przemarszu jaki się odbył po Mszy św o godz. 10 z kościoła Przemienienia Pańskiego na Zarzecze i dała godziny koncert ok godz 15:30. Zagraliśmy 12 utworów.1 Marsz Castaldo  2 Polonez z filmu Pan Tadeusz  3 Wiązanka pieśni żołnierskich 4 In The Mood   5 To Były Piękne Dni 6 Wiśniowy Sad 7 Marsz Turecki   8 Amor   9 Augustowskie Noce 10 Polka Humorystyczna 11 Matko Moja Ja Wiem Ich nagranie znajduje się poniżej. 

19 czerwca 2016r z okazji Dni Garwolina Orkiestra uczestniczyła we Mszy św. i przemarszu otwierającym święto i dała koncert w "Muszli Garwolińskiego Amfiteatru". Zapraszam do posłuchania i obejrzenia zdjęć

 

Zapraszam do posłuchania koncertu który zagraliśmy na 21 czerwca 2015r z okazji Dni Garwolina.

kliknij tu (lub w tytuł tego artykułu)