W piątek 12 czerwca zagraliśmy na oficjalnym otwarciu nowej siedziby Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie na tzw. "strefie". (zdjęcia wirtualnygarwolin.pl)



W piątek 12 czerwca zagraliśmy na oficjalnym otwarciu nowej siedziby Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie na tzw. "strefie". (zdjęcia wirtualnygarwolin.pl)


